Nefesin Mucizendir.
+90 532 133 81 88
EĞİTMENLER
Burcu Hatipoğlu
Kıdemli Eğitmen

1978 İzmir doğumlu olan Burcu HATİPOĞLU ANKARA'da yaşıyor. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakultesi mezunu olan eğitmenimiz Ankara'da eczacılık yapmaktadır. Mesleği gereği alternatif tıp yöntemlerine özel ilgisinden dolayı başladığı bu yolculuğa Fitoterapi yüksek lisansı, Reiki, Hipnoz eğitimi,Yaşam koçluğu, EFT (Emotional Freedom Technique) uygulayıcılığı, Hypnobirthing eğitmenliği, Pranik Şifa eğitimleri ile devam ederken evrenin sonsuz cömertliği sayesinde bir gün NEFES le tanıştı.

Yurt içinde nefes koçluğu eğitimlerini ve yurt dışında Nefes Eğitmenlik eğitimini tamamladı. Yıllardıraldığı eğitimler , kişisel gelişim konularındaki bilgi , birikim ve tecrübelerinden harmanladığı bilgileri ,aldığı çeşitli nefes tekniği eğitimleri ile harmanlayıp Mucize nefes Tekniğinin doğmasını sağlamıştır.Akademimizin Kıdemli Nefes eğitmeni olan Burcu HATİPOĞLU, sizlerle deneyimlerini,tecrübesini ve nefes mucizesini paylaşmanın keyfini çıkarıyor.

Ayrıca Burcu Hatipoğlu NEAD ın kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanıdır.

Burcu nefes deneyimini şöyle ifade ediyor;
"Yaşamımın MUCİZE sini NEFES le yaşadım ve nihayet tamamlandım. Artık koşulsuz sevginin, sağlığın, sınırsız neşe ve mutluluğun varolduğu bu muhteşem evrende, kendi CENNET imde yaşıyorum. Bence insan, tüylerini açamayan TAVUSKUŞUna benziyor, büyüleyici güzelliğini ortaya çıkarmak için ise bir NEFES yeter..."

Gaia Rahşan
Kıdemli Eğitmen
Sevda ŞAHİN
Eğitmen

1970 Çorum doğumlu olan Sevda ŞAHİN Ankara’da yaşamaktadır. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu olup özerk bir kurumdan Yönetmen olarak emekli olmuştur. 27-24 yaşlarında iki çocuk sahibi olan Sevda ŞAHİN, İletişim eğitimleri,  Nefes ve Yaşam Akademi nefes koçluğu, nefes eğitmenliği, Access Bars uygulayıcılığı ve eğitmenliği,  Masal anlatıcılığı, Vippasana Meditasyon eğitimleri almıştır.

Hayat amacı olduğunu bildiği şifa yolculuğuna öğrenerek ve paylaşarak devam etmektedir. “Aranmakla bulunmaz lakin bulanlar arayanlardır.”  Beyazıd-ı Bestami


Ayşe Semra MUMCU
Eğitmen

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğretim görevlisi olan Ayşe Semra Mumcu’nun sağlıklı bir yaşam sürme arayışıyla başlayan yolculuğu Ayurveda ile tanışması ardından reiki ve yoga eğitimleri ile sürdü. 

Yoga eğitmenliği sırasında nefesin önemini derinden farkedip üzerinde yaptığı araştırmalar sırasında Nefes ve Yaşam Akademisi ile tanıştı. Nefesin mucizevi etkilerini hissettiği deneyimleri sonrası nefes koçu ve eğitmenliği eğitimleri alarak Nefes ve Yaşam Akademisinin eğitmen kadrosuna katıldı. 

İçindeki nefes aşkıyla verdiği nefes farkındalık seminerleri,  bireysel ve grup nefes seansları ile etkinliklerini sürdürmektedir.


NEFES VE YAŞAM AKADEMİSİ

Koru Mh. Ihlamur Cd. Tuğberk Sitesi 15/38 Ümitköy / Ankara

+90 532 133 81 88
BAĞLAN
EĞİTİMLER
NEFES MUCİZESİ SEMİNERİ
YENİDEN DOĞUŞ NEFES VE ARINMA KAMPI
TEMEL SEVİYE KOÇLUK EĞİTİMİ
İLERİ SEVİYE NEFES KOÇLUK EĞİTİMİ
*NEFES GRUP SEANSI
NEFESLE İÇSEL YOLCULUK ATÖLYESİ
KURUMSAL
HAKKIMIZDA
EĞİTMENLER
MEDYA
FOTO GALERİ
VIDEO
DOSYALAR
TAKVİM
MAKALELER
SORU CEVAP
İLETİŞİM
ÜYE GİRİŞİ
© 2014-2021 Nefes ve Yaşam Akademisi. Tüm hakları saklıdır.
Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası